NN Životní pojišťovna

DMS Workflow Developer

Není důležité, kým jste na papíře, ale co máte v sobě a před sebou.

NN Životní pojišťovna a NN Penzijní společnost
Typ úvazku Práce na plný úvazek

Co děláme a jak vypadá náš tým?

Jsme středně velká pojišťovna, která se snaží pomoci lidem zabezpečit jejich finance v případě nečekaných událostí. Abychom dokázali tento náš slib co nejlépe naplnit, vyvíjíme naše klíčové aplikace interně a věříme, že je to naše konkurenční výhoda. Chceme kompletně digitalizovat naše procesy, abychom byli rychlejší a efektivnější v kontaktu se zákazníky.

Do našeho týmu hledáme novou kolegyni či kolegu, která/ý bude umět pochopit, navrhnout a implementovat konkrétní proces v našem BPMS systému. Procesy samozřejmě dnes máme, část z nich již i digitalizovanou, ale část ještě běží nad fyzickým papírem. Nicméně papírové procesy tady mít nechceme, proto přemýšlíme, jak je vylepšit, změnit a zjednodušit spolu s uživateli. Když to vymyslíme, tak je rovnou přetavíme do implementace – workflow. Celá věc se realizuje u nás v týmu, nemáme několik oddělení, které by si tu práci mezi sebou předávali. Takhle jsme nejefektivnější a je to natolik široké pole působnosti, že máme možnost si vyzkoušet různé disciplíny, od analytických dovedností, přes design a programování. Každý z nás si prostě najde to svoje a baví nás to. Snažíme se, abychom dokázali obstát ve všech těchto disciplínách a získali tak samostatnost a autonomii. V týmu je nás víc s podobným profilem a pomáháme si a učíme se od sebe.

Jak vypadá běžný den?

Naše týmy úzce spolupracují a plánování probíhá společně, ve 2 - 4týdenních cyklech. Snažíme se denně potkávat a říkat si co se nám daří/nedaří a jak si můžeme pomoct. Podstatnou část celého dne věnujeme samozřejmě návrhu procesů, programování, ale také se testuje spolu s uživateli, abychom od nich získali zpětnou vazbu a co nejvíc se naučili o doméně, ve které operujeme. Je to moc hezká práce, protože můžete získat rychle zpětnou vazbu od uživatelů. Zároveň se jedná o různorodou práci, protože procesů a různých skupin uživatelů, s kterými spolupracujeme, máme hodně.

Co se od vás očekává?

 • Strukturované myšlení, dobrá představivost, schopnost abstrakce.
 • Dobré komunikační schopnosti.
 • Zkušenosti s programováním (i základní, algoritmizace, základní konstrukty, případně c# atd.)
 • Znalosti produktu OpenText Content Server, ve kterém se realizují workflow jsou výhodou, ale rádi naučíme .
 • Znalost SQL a práce s relačními databázemi bereme jako výhodu stejně tak zkušenosti s analýzou.
 • Pozice vyžaduje velkou míru samostatnosti a odvděčíme se za to velkou mírou autonomie.

Na co se můžete těšit?

 • Je na vás, v kolik začne váš pracovní den. Důležité je být k dispozici v čase, který vyhovuje celému týmu.
 • Když se nebudete cítit dobře, můžete využít 5 sick days.
 • Užijete si 5 týdnů dovolené.
 • S orientací ve firmě vám pomůže “Buddy” – váš mentor, na kterého se můžete s čímkoliv obrátit.
 • Přispějeme vám také na kulturu, sport nebo třeba cestování. Nabízíme iPhone 11, máme bohatou kafeterii a MultiSport kartu.

Kontakt

NN
Michaela Kopitz
Telefon: +420 702 297 747

Jaké pozice by Vás ještě mohly zajímat

Nastavení cookies