NN Životní pojišťovna

Specialista/ka péče o klienty - skvělé finanční ohodnocení

Jsme normální firma, s normálními lidmi. Není důležité, kým jste na papíře, ale co máte v sobě a před sebou.

NN Životní pojišťovna a NN Penzijní společnost
Typ úvazku Práce na plný úvazek

Máte obchodního ducha, motivaci být úspěšný a touhu ovlivnit Váš příjem? Baví Vás komunikace a práce s lidmi? Pak hledáme právě Vás.

NA CO SE U NÁS MŮŽE TĚŠIT:

• Vícesložkové odměňování (fix + provize + bonusy + odměna za svěřené klienty)
• V průběhu adaptace Vás podpoříme fixní složkou až 120 000 Kč + provize
• Flexibilní pracovní dobu, home office
• Profesionální zaškolení včetně bezplatného zajištění potřebných certifikací
• Skvělý kolektiv a praktickou pomoc manažera nejen při zaškolení

JAKÁ JE NÁPLŇ PRÁCE:

• Realizovat domluvené schůzky od našeho call centra
• Plnit požadavky klientů
• Osobně se setkávat s našimi klienty
• Rozvíjet portfolio vlastních klientů
• Realizovat obchody
• Reprezentovat mezinárodní stabilní skupinu, která mění svět financí
• Využívat znalosti a dovednosti, které Vám předáme

CO U NÁS VYUŽIJETE:

• Maturitní vysvědčení, ale nebojte, známky na něm neřešíme :)
• Čistý trestní rejstřík
• Řidičský průkaz sk. B
• Uživatelskou znalost práce na PC
• Příjemné a profesionální vystupování
• Ochotu se vzdělávat a něco dokázat

BENEFITY PRO VÁS:

• Benefity zaměřené na výkonovou motivaci, zvýhodněné mobilní tarify, slevy na firemní produkty, firemní akce a teambuldingy

Interview u nás není jako sezení u maturitní komise, ale příjemné povídání, kde vám vše důkladně vysvětlíme a rádi vás poznáme. Dejte nám o sobě vědět a domluvíme si setkání u dobré kávy.

Radka Čechová

Kontakt

NN Životní pojišťovna a NN Penzijní společnost

Jaké pozice by Vás ještě mohly zajímat