NN Životní pojišťovna

Zkušený poradce s péčí o stávající klientelu

„Měníme svět pojišťovnictví, pojďte do toho s námi“

NN Životní pojišťovna a NN Penzijní společnost
Lokalita

okres Karlovy Vary

Typ úvazku Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Nabízíme:

- Nezávislost, díky které si pracovní aktivity plánujete primárně podle sebe
- Velmi dobré finanční ohodnocení za odvedenou práci
- Pokud máte ambice a chcete kariérně růst, dveře k vyšší pozici jsou otevřené
- 120.000,- na rozjezd jako podpora od nás
- Propracovaný systém zaškolení, který vás ještě více zdokonalí v práci
- Pobočky, kde se můžete setkat s klienty nebo vyřídit "papírování" - náklady na provoz neseme my

Náplň činnosti poradce:

- Vyhledávání nových klientů
- Péče o stávající klienty a poskytování stálého a profesionálního servisu
- Realizace obchodních schůzek sjednaných naším call centrem
- Průběžné vzdělávání a udržování odborných kvalifikací

Požadujeme:

SŠ vzdělání s maturitou podmínkou
Praxi v oboru financí
Aktivní přístup k práci
Pravidelný kontakt s klienty

Kontakt

NN Životní pojišťovna a NN Penzijní společnost
Hana Průšová

Jaké pozice by Vás ještě mohly zajímat