NN Životní pojišťovna

Backend vývojář (C#, .Net)

Jsme normální firma, s normálními lidmi. Chodíme oblečení tak, jak je nám příjemné. Kolegy si mezi sebe nevybíráme podle nabušených životopisů, ale podle toho, co mají v sobě a jaký mají drive.

NN Životní pojišťovna a NN Penzijní společnost
Typ úvazku Práce na plný úvazek

Co děláme a jak vypadá náš tým?

Tým spravuje a vyvíjí aplikační portfolio NN. In-house vytvořené aplikace slouží NN klientům, pojišťovacím agentům a taktéž kolegům na centrále. Máme dlouholetou a kontinuální historii vývoje na platformě .NET Framework a daří se nám rozvíjet aplikační portfolio s použitím nejnovějších technologií které platforma dnes nabízí. Backend píšeme v jazyce C#, front end v poslední době v Reactu.
V týmu máme programátory, automation engineera, testera a team leada, který nám m.j. pomáhá s organizací práce. Jsme dobrá parta, vážíme si toho, že se můžeme bavit otevřeně a každý jeden z nás je v týmu nepostradatelný.
Nevyhovuje nám rigidní styl práce. U nás se pořád děje něco nového a baví nás vymýšlet nová řešení.
Nejsme stereotypní „ajťáci“, kteří nezvednou oči od monitoru. Jsme taky napřímo v kontaktu s uživateli aplikací a nasloucháme jejich potřebám.

Jak vypadá běžný den?

Potkáváme se každé ráno (momentálně online). Řekneme si, na čem pracujeme, co se nám daří/nedaří a jak si můžeme pomoct. Úkoly plánujeme zhruba na měsíc dopředu, ale pokud se objeví něco neočekávaného, řešíme to rychle.

Hlavní náplň práce:

Backend vývojář má na starosti rozvoj stávajícího aplikačního portfolia a jeho migraci do nového prostředí. Aplikační portfolio je celé vyvinuto na platformě .NET. Z toho důvodu hledáme kandidáty s prokazatelnou praktickou zkušeností na této platformě, zejména back-endové vývojáře, ale také vývojáře se znalostí vývoje na Azure platformě. Preferujeme seniornější kandidáty s přesahem ideálně do všech technologií, kteří budou schopni ihned produkovat a nevadí jim práce na pestré kolekci úkolů. Součástí pracovní pozice je i aktivní komunikace se zákazníkem pro získání lepšího kontextu a zpětné vazby.

Co se od vás očekává?

• Praktická znalost technologií .NET Framework, .NET Core a jazyka C# (hlavně Web API a WCF technologií)
• Schopnost psát samostatné knihovny a tvořit veřejné API (REST)
• Pokročilá znalost relačních databází (MSSQL, Oracle)
• Znalost Entity Frameworku případně jiných ORM
• Orientace v návrhových vzorech a metodikách programování (KISS, DRY, YAGNI, SOC atd.)
• Zkušenost se psaním unit testů
• Vítaná znalost vývoje na platformě Azure (Functions, Storage, App Services, Docker + Kubernetes, CI/CD, Terraform/ARM)
• Samostatnost a schopnost dotahovat věci do konce
• Schopnost rychle se orientovat v cizím kódu a dokázat ho upravit
• Chuť učit se nové věci a pracovat agilně
• Dobrá znalost českého jazyka a schopnost dorozumět se anglicky

Na co se můžete těšit?

• Je na vás, v kolik začne váš pracovní den. Důležité je být k dispozici v čase, který vyhovuje celému týmu.
• Když se nebudete cítit dobře, můžete využít 5 sick days.
• Užijete si 5 týdnů dovolené.
• S orientací ve firmě vám pomůže “Buddy” – váš mentor, na kterého se můžete s čímkoliv obrátit.
• Přispějeme vám také na kulturu, sport nebo třeba cestování. Nabízíme iPhone 11, máme bohatou kafeterii a MultiSport kartu.
• Příjemné kanceláře přímo na Andělu v centru Prahy 5, ačkoli se tam zatím moc nepodíváte.

Veronika Cihan

Kontakt

NN životní pojišťovna a penzijní společnost
Nádražní 344 344
150 00  Praha 5-Praha - Smíchov
Česká republika

Jaké pozice by Vás ještě mohly zajímat