NN Životní pojišťovna

Specialista/ka péče o klienty (skvělé finanční ohodnocení)

Na český trh NN vstoupila pod značkou Nationale-Nederlanden v roce 1991. Po více než 10 letech v barvách ING se NN svým novým názvem v roce 2015 vrátila zpět ke kořenům. NN ČR nabízí spoření na penzi, pojištění a investiční produkty v 18 zemích světa.
Toužíte po práci, která má smysl a skutečný přínos? Přidejte se do týmu NN pojišťovny a pomáhejte lidem zajistit jejich finanční budoucnost.

NN Životní pojišťovna a NN Penzijní společnost
Typ úvazku Práce na plný úvazek

Jsme finančníci a jsme na to náležitě pyšní. V Čechách jsme od roku 1992 a své řemeslo už tedy známe více než dobře – máme za sebou léta učení, zlepšování, zkušeností a úspěchů.

S kým budeš spolupracovat?

Jsme prostě parta – lidé, kteří spolu neřeší jen pracovní záležitosti, ale skutečně se znají a jsou si navzájem oporou. Zároveň jsme věkově různorodí, takže naše názory jsou velmi pestré a inspirativní. Většina z nás už má děti a máme spoustu životních i pracovních zkušeností z různých oborů.

Co naše zázemí?

Sídlíme v moderním Regionálním Centru Olomouc – RCO, kousek od hlavního vlakového nádraží. Krásné, moderní prostředí, které ocení zejména fanoušci moderního designu.

Dostatek restaurací a jídelen spolehlivě ukojí naše gurmánské choutky, a pokud se neuhlídáme, vždy je možnost jít si zacvičit – fitko máme hned naproti kanceláře.

Jaký je náš šéf?

Protože je v NN už nějaký ten pátek, tak opravdu ví, o čem mluví. Prošel si pozicemi od poradce přes manažera skupiny až po ředitele. A čeho si na něm vážíme nejvíc? Férovosti a toho, že za námi vždy stojí.

O čem bude tvá práce?

Budeš zjišťovat od klientů, jaké jsou jejich potřeby, co je trápí a s čím potřebují pomoci. Pak navrhneš řešení jejich situace a tento návrh jim představíš. Budeš pečovat i o nové klienty a potkávat se s nimi vždy minimálně jednou ročně.

Co když to neumím?

Nemusíš umět všechno na jedničku, zajímá nás chuť do práce a tvá ochota učit se novým věcem. Ostatní tě naučíme.

Na začátku toho možná budeš mít plnou hlavu, ale neboj, budeš mít dostatek času, aby se všechny nové vědomosti vstřebaly.

Co dalšího by tě mohlo zajímat?

Pracovní doba – tu si rozvrhneš podle sebe, takže stihneš ráno odvést děti do školy, odpoledne je vyzvednout z kroužků, zajít na tenis nebo na jógu a večer se věnovat rodině.

Nové kontakty – po úvodním školení ti pomůžeme s navoláním schůzek.

Kdy naposledy ses ráno těšil do práce? Přijď se podívat k nám a uvidíš, že to může být realita. Pošli mi životopis, nebo zavolej a domluvíme se, kdy a kde se potkáme.

Markéta Heglasová

Kontakt

NN Životní pojišťovna a NN Penzijní společnost
Markéta Heglasová

Jaké pozice by Vás ještě mohly zajímat